Osle įvyko Norvegijos lietuvių bendruomenių tarybos metinis susitikimas
Gegužės 21 d. Lietuvos ambasadoje Osle surengtas pirmasis Norvegijos lietuvių bendruomenių (NLB) tarybos metinis susitikimas. Įvairiuose šalies regionuose įsikūrusių lietuvių bendruomenių pirmininkai ir atstovai aptarė bendruomenių veiklos aktualijas, diskutavo dėl artimiausių metų projektų bei patvirtino NLB tarybos sudėtį.
NLB tarybos susitikime dalyvavusi Pasaulio lietuvių bendruomenės pirmininkė Dalia Henke pristatė susirinkusiesiems šios visus užsienio lietuvius vienijančios organizacijos veiklą, o Užsienio reikalų ministerijos Užsienio lietuvių departamento laikinoji direktorė Lina Žukauskaitė supažindino bendruomenių atstovus su užsienio lietuvių organizacijų projektų rėmimo praktiniais aspektais. Dar vienas renginio svečias – politologas dr. Mažvydas Jastramskis – komentavo Lietuvos politikos aktualijas artėjančių rinkimų į Lietuvos Respublikos Seimą fone.
Pagrindinis 2015 m. įsteigtos NLB tarybos tikslas – Norvegijoje įsteigtų lietuvių bendruomenių reprezentacija Norvegijoje, Lietuvoje bei visame pasaulyje.