*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

Osle įvyko Norvegijos lituanistinių mokyklų mokytojų suvažiavimas

Balandžio 30 d. Lietuvos Respublikos ambasadoje Osle surengtas pirmasis Norvegijos lituanistinių mokyklų mokytojų suvažiavimas. Renginio dalyvius pasveikino Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė.

Suvažiavime aptartos Norvegijos lituanistinių mokyklų veiklos aktualijos, nutarta įsteigti Norvegijos lietuvių švietimo tarybą ir išrinkti jos nariai. Nemažai dėmesio renginyje skirta ugdymo proceso turtinimui kūrybiškumu ir edukacinėmis naujovėmis, pasidalyta darbo savaitgalinėse lituanistinėse mokyklose iššūkiais ir patirtimi.