*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

Osle koncertu paminėta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena

Kovo 9 d. Lietuvos Respublikos ambasadoje Norvegijoje surengtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas.

Renginio pradžioje už ilgametį darbą plėtojant Lietuvos ir Norvegijos santykius bei tautiečių telkimą buvusiai Lietuvos informacinio biuro darbuotojai ir Norvegijos lietuvių bendrijos pirmininkei Dainai Bogdanienei ambasadorė Izolda Bričkovskienė įteikė Užsienio reikalų ministerijos garbės ženklą „Lietuvos diplomatijos žvaigždė“.

 

Kartu su gausiai į renginį susirinkusiais Oslo lietuviais Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną šventė lietuvių liaudies dainų atlikėja Veronika Povilionienė bei Oslo filharmonijos artistai – altininkas Povilas Syrrist-Gelgota bei violončelininkė Toril Syrrist-Gelgota, atlikę lietuviškos ir norvegiškos muzikos programą.