*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

Osle paminėta Laisvės gynėjų diena

Sausio 13 d. minėjimu Lietuvos ambasadoje Norvegijoje ir bėgimu „Gyvybės ir mirties keliu“ pagerbti žuvusieji už Lietuvos laisvę.

Lietuvos ambasados Osle ir Norvegijos lietuvių jaunimo sąjungos surengto Laisvės gynėjų dienos minėjimo dalyviai dalijosi prisiminimais, klausėsi Samantos Kariniauskaitės bei Jono Povilo Sivilevičiaus atliekamų dainų ir uždegė atminimo žvakutes. Specialiai į renginį atvykę „Misijos Sibiras“ dalyviai Emilė Jasulevičiūtė, Kristina Pocytė ir Liudas Šiukšteris pasidalijo įspūdžiais iš pastarosios jaunimo ekspedicijos į lietuvių tremties vietas.

 

Po renginio įvyko jau tradiciniu tapęs pagarbos bėgimas „Gyvybės ir mirties keliu“ nuo ambasados iki Sognsvano ežero.