Osle vyko konferencija „Mine-Free World“
Lapkričio 25-29 d. Lietuvos Respublikos ambasadorius Norvegijos Karalystėje Jonas Paslauskas dalyvauja Osle vykstančioje tarptautinėje (dalyvauja daugiau nei 600 dalyvių) konferencijoje „Mine-Free World“.
Tikslas – aptarti ir išspręsti sausumos minų padarinius: žmonių kančias, iširusias bendruomenes ir prarastas plėtros galimybes.