STAVANGERYJE ORGANIZUOJAMAS MOKESČIŲ SEMINARAS ĮMONĖMS IR DARBUOTOJAMS IŠ UŽSIENIO
LR ambasada Osle informuoja, kad Norvegijos Centrinis mokesčių biuras organizuoja seminarą apie mokesčių taisykles, kurios taikomos įmonėms ir darbuotojams iš užsienio. Seminaras vyks š.m. kovo 17 d. Stavangeryje, Vakarų Mokesčių inspekcijos patalpose. Seminaras yra nemokamas.
Išsamesnę informaciją apie seminarą bei temas, kurios bus nagrinėjamos seminaro metu galima rasti paspaudus šią nuorodą:
http://www.skatteetaten.no/Templates/Artikkel.aspx?id=81127&epslanguage=NO
Organizatoriai maloniai prašo dalyvių užsiregistruoti iš anksto pasiunčiant jiems elektroninę žinutę el.pašto adresu: torbjornwestergaard.stornes@skatteetaten.no.
Mokesčių seminaras, skirtas darbuotojams iš užsienio bus organizuojamas ir Oslo mieste. Informaciją apie seminaro datą ir laiką ambasada išplatins atskiru informaciniu pranešimu.
LR ambasada