*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

Susitikimas su dviračių žygio dalyviais

Anglia Ruskin universiteto lietuvių bendruomenės atstovai,  2010 m. balandžio 12 d. pradėję 8000 kilometrų kelionę iš Škotijos į Lietuvą, š.m. gegužės 3 d. lankysis Osle.   Susitikimas su atvykstančiais dviratininkais įvyks Lietuvos Respublikos ambasadoje Norvegijos Karalystėje gegužės 3 d. 18:00 val. Maloniai kviečiame Norvegijoje gyvenančius lietuvius į šį susitikimą. 

Daugiau informacijos apie renginį rasite kvietime.