Susitikimas su dviračių žygio dalyviais
Anglia Ruskin universiteto lietuvių bendruomenės atstovai, 2010 m. balandžio 12 d. pradėję 8000 kilometrų kelionę iš Škotijos į Lietuvą, š.m. gegužės 3 d. lankysis Osle. Susitikimas su atvykstančiais dviratininkais įvyks Lietuvos Respublikos ambasadoje Norvegijos Karalystėje gegužės 3 d. 18:00 val. Maloniai kviečiame Norvegijoje gyvenančius lietuvius į šį susitikimą.
Daugiau informacijos apie renginį rasite kvietime.