*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

Šv. Kalėdų padėkos koncertas su kameriniu orkestru „Niko“

Šeštadienį „Lietuvių dienas Norvegijoje 2019“ vainikavo Šv. Olafo katalikų katedroje vykęs Šv. Kalėdų padėkos koncertas su kameriniu orkestru „NIKO“. Į koncertą sugužėjo daugiau nei 300 žmonių: lietuvaičių, norvegų, Lietuvos ir Norvegijos savivaldų, „Rotary“ klubo atstovų, diplomatų.

Susirinkusius pasveikino LR ambasadorius Norvegijos Karalystėje Jonas Paslauskas visiems dėkodamas už pagalbą, bendradarbiavimą, dalyvavimą ambasados renginiuose ir palinkėjo gražių ir jaukių artėjančių Šv. Kalėdų. Taip pat ambasadorius padėkojo Norvegijos „Rotary“ klubo Lietuvos komiteto vadovei Edrund Olaisen už ilgametę (jau 19 metų) labdarą nepasiturintiesiems Lietuvoje prieš didžiąsias metų šventes. Koncerto metu skambėjo Antonijus Vivaldžio „Metų laikai“ ir kompozitoriaus, „NIKO“ įkūrėjo Gedimino Gelgoto kūryba. „NIKO“ nariai yra daugelio tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatai, jų muzika skamba prestižiniuose Europos festivaliuose. Grupė yra įrašiusi du albumus – 2013 m. jų pirmąjį albumą „Music for Strings“ išleido Vokietijos–JAV leidybinė kompanija „Peermusic Classical“, o 2015 m. pasirodęs albumas „Lights“ buvo įrašytas prestižinėje Los Andželo studijoje „Paramount“.

Daugiau akimirkų: http://shorturl.at/nCIO8
Už įamžintas akimirkas dėkojame: Gintarei Rabikauskytei