Teisingumo ministerijos atstovų vizitas Norvegijoje
Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos delegacija lankėsi Osle ir susitiko su Norvegijos atitinkamų tarnybų atstovais.
Šių metų sausio 13 dieną Lietuvos Respublikos ambasadoje Osle lankėsi Teisingumo ministerijos delegacija, vadovaujama viceministro Pauliaus Griciūno. Intensyvaus vizito metu Lietuvos atstovai susitiko su Norvegijos Teisingumo ir viešojo saugumo ministerijos valstybės sekretoriumi Vidar -Brein Karlsen, su Norvegijos rytų regiono pataisos tarnybos, Norvegijos nacionalinės mediacijos tarnybos ir kitais kolegomis. Susitikimų metu aptarti bendri projektai, jų finansavimo bei tolimesnio bendradarbiavimo klausimai.