*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

Teisingumo ministerijos atstovų vizitas Norvegijoje

Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos delegacija lankėsi Osle ir susitiko su Norvegijos atitinkamų tarnybų atstovais.

Šių metų sausio 13 dieną Lietuvos Respublikos ambasadoje Osle lankėsi Teisingumo ministerijos delegacija, vadovaujama viceministro Pauliaus Griciūno. Intensyvaus vizito metu Lietuvos atstovai  susitiko su Norvegijos Teisingumo ir viešojo saugumo ministerijos valstybės sekretoriumi  Vidar -Brein Karlsen, su Norvegijos rytų regiono pataisos tarnybos, Norvegijos nacionalinės mediacijos  tarnybos ir kitais  kolegomis. Susitikimų metu aptarti bendri projektai, jų finansavimo bei tolimesnio bendradarbiavimo klausimai.