Visos Lietuvos atstovybės užsienyje pradeda piliečių, negalinčių savarankiškai grįžti, registraciją
Prasideda Lietuvos piliečių, neturinčių galimybių savarankiškai grįžti (KURIE ŠALYJE LAIKINAI, NETURI GYVENAMOJO PLOTO IR NEGALI IŠSKRISTI (nebėra jokių skrydžių, ar kitų galimybių parvykti į nuolatinę gyvenamąją vietą Lietuvoje)) iš Norvegijos į Lietuvą, registraciją, kuri bus vykdoma iki kovo 17 dienos (antradienio) 18 valandos Lietuvos laiku.
- Lietuvos piliečiai prašomi nedelsiant susisiekti su ambasada Norvegijoje el.paštu amb.no@urm.lt, nurodant savo vardą ir pavardę, gimimo datą, kontaktinį telefoną ir elektroninį paštą, tikslią buvimo vietą.
- Atsiradus galimybei organizuoti kelionę į Lietuvą, konsulatas su piliečiais susisieks atskirai ir informuos apie kelionės sąlygas. Taip pat prašome Lietuvos Respublikos piliečių susirasti gyvenamąjį plotą, kuriame galėtų izoliuotis, jei buvimo šalyje būtų įvestas karantinas, sekti vietos institucijų informaciją ir laikytis jų nurodymų.
- Atkreipiame dėmesį, kad grįžus į Lietuvą Jums bus taikoma privaloma 14 dienų saviizoliacija.