Žinutė nuo ambasadoriaus Jono Paslausko
Lietuvos Respublikos ambasadoriaus Norvegijos Karalystėje Jonas Paslauskas informuoja apie ambasados veiklą sprendžiant LR piliečių sugrįžimo į Lietuvą klausimą, o taip pat apie bendrą ambasados ir lietuvių savanorių iniciatyvą - padėti padidintos rizikos grupėje esantiems tautiečiams - senjorams, sergantiems lėtinėmis ligomis, vienišiems tėvams išgyventi sudėtingą COVID-19 viruso sąlygotą karantino laikotarpį.
Žinutę rasite: https://bit.ly/2UnDUKe