Osle ir Trondheime - lietuvių ir norvegų senosios muzikos ansamblių koncertai
Maloniai kviečiame į senosios muzikos ansamblių „Canto Fiorito“ (Lietuva) ir „Norwegian Cornett & Sackbuts“ (Norvegija) koncertus, kurie įvyks spalio 9 d., penktadienį, 19 val. Oslo Švč. Trejybės bažnyčioje ir spalio 11 d., sekmadienį, 14 val. Trondheimo Mūsų Švč. Mergelės bažnyčioje. Įėjimas nemokamas.
Koncertai Norvegijoje rengiami įgyvendinant bendrą ansamblių „Canto Fiorito“ ir „Norwegian Cornett & Sackbuts“ senosios muzikos ir edukacijos projektą „Vazų dvaro palikimas: Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės ir Lenkijos karalystės muzikos paveldas“. Projekto tikslas – supažindinti klausytojus su Abiejų Tautų Respublikos XVII a. pirmos pusės muzikiniu paveldu.